Шановні клієнти, партнери, друзі!

Запрошуємо відвідати стенд компанії «АГСОЛКО Україна» на Десятій міжнародній виставці «Зернові технології 2020», яка проходитиме 18 – 20 лютого 2020 року в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15). Стенд 3А331.

Компанія «АГСОЛКО Україна» є постійним учасником виставки «Зернові технології» - ключового спеціалізованого виставкового заходу країни, що традиційно проходить напередодні посівного сезону. Цього року ми представимо досить велику та різноманітну експозицію, в тому числі кілька ексклюзивних зразків техніки.

Вперше в Україні, на стенді нашої компанії, будуть представлені зернозбиральні комбайни виробництва корпорації YTO. Машини, які представлені на стенді, були завезені наприкінці минулого року для тестової експлуатації і вже пройшли випробування на збиранні кукурудзи. Комбайни продемонстрували прекрасну якість обмолоту в умовах українських полів і перевершили очікування багатьох спеціалістів. За дизайном, продуктивністю та якістю обмолоту вони можуть конкурувати з машинами загальновідомих брендів.

«АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером техніки YTO, в першу чергу тракторів, тому значна частина експозиції присвячується саме ним. Відвідувачам будуть представлені як вже знайомі модифікації, так і п’ять абсолютно нових моделей та модифікацій тракторів YTO, в тому числі, також вперше в нашій країні, популярні моделі тракторів в новому дизайнерському виконанні.

Ще однією «родзинкою» експозиції стане презентація комбікормового обладнання корпорації ZHENG CHANG GROUP – найбільшого китайського виробника обладнання для комбікормового виробництва та елеваторного обладнання. Представники ZHENG CHANG будуть присутні на стенді АГСОЛКО весь час роботи виставки.

Не менш цікавою буде і часина експозиції, виділена для демонстрації спецтехніки. Фронтальні навантажувачі CHANGLIN та EVERUN вже працюють в сільгосппідприємствах у багатьох регіонах України і зарекомендували себе з найкращого боку. На виставці можна буде побачити потужний фронтальник CHANGLIN 956GT вантажопід’ємністю 5 тон, а також ще один бестселер бренду EVERUNтелескопічний навантажувач EVERUN ER2500, який наразі є одним з найпопулярніших телескопічних навантажувачів в країнах Західної Європи. Даний навантажувач буде представлений в оновленому варіанті - з новою, вдосконаленою кабіною. Плануємо показати на виставці і інші зразки спецтехніки а також широкий перелік додаткового та навісного обладнання.

Сподіваємось, що інтересом відвідувачей користуватиметься і автопаливозаправник, зроблений на базі шасі JAC N82. Така машина може стати корисним помічником під час гарячої посівної та при збиранні врожаїв.

Також на стенді компанії буде представлено фірмовий сервіс та запчастини, а на відвідувачів чекатимуть спеціальні фінансові пропозиції щодо придбання техніки.

Графік роботи виставки:

18 - 19 лютого: 9:00 - 17:00

20 лютого: 9:00 - 16:00

Будемо раді вас бачити! За більш детальною інформацією звертайтеся до регіональних менеджерів або до центрального офісу компанії «АГСОЛКО Україна» за телефоном (044) 290-76-26.

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.