Компанія «АГСОЛКО Україна» стала переможцем тендеру на поставку мінінавантажувача, оголошеного одним з комунальних підприємств Дніпропетровської області. Запропонований компанією новий універсальний мінінавантажувач з бортовим поворотом CHANGLIN 275F задовольнив всі вимоги КП стосовно функціональних та технічних вимог і цінової пропозиції.

Універсальний мінінавантажувач з бортовим поворотом 275F – одна з найпопулярніших моделей в лінійці навантажувачів CHANGLIN подібного класу. Завдяки технічним даним та відносно невеликій вартості, активно експортуються в багато країн світу. Наразі в Україні за своїми технічними характеристиками ці навантажувачі є аналогами популярних Bobcat, але їхня вартість нижча близько на 30%! Крім того, мінінавантажувач CHANGLIN 275F може використовуватись більше як з 30 позиціями навісного обладнання.

                        

CHANGLIN 275F – це сучасні потужні машини. Завдяки оснащенню двигунами Mitsubishi, ці навантажувачі мають високу потужність, продуктивність та економічність експлуатації. Гідравлічна система обладнана першокласними елементами, такими як двигун REXROTH (Німеччина), двохпоршневий насос, зрівняльний гідроклапан, головний розподільник, приводний і декілька допоміжних насосів високої інтенсивності від перевірених постачальників, що гарантує високу продуктивність і надійність роботи установки. Кабіна оператора виготовлена за стандартами FOPS/ROPS, обладнана ременями і поручнями безпеки, пристроєм блокування руху і аварійної зупинки. Круговий огляд на 360 градусів дозволяє повністю контролювати зону навантаження і руху при роботі. Крім того, на підйомному механізмі встановлено дзеркало заднього виду. Система управління забезпечує легкість і зручність експлуатації, підтримуючи плавний старт і гальмування. Навантажувач укомплектований функцією автоматичного вирівнювання ковша.

Вперше в Україні мінінавантажувачі з бортовим поворотом CHANGLIN 275F презентувала компанія «АГСОЛКО Україна» на виставці Комунтех, що проходила в листопаді в Києві. Представлений зразок зацікавив багатьох відвідувачів – представників комунальної сфери, завдяки своїй потужності, функціональності, економічності, широкій сфері застосування та привабливій вартості.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик навантажувачів CHANGLІN та інших видів спецтехніки, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами:  (044) 290-76-26, (095) 271-70-15, (050) 353-94-76.