Сьогодні клієнту з Іванківського району Київської області було відвантажено комплект техніки, який складається з трактора YTO X804 з причіпним обприскувачем Gaspardo Campo 32 та розкидачем міндобрив Akpil XL1200.

Причиною вибору клієнтом цього комплекту стали схвальні відгуки інших сільгоспвиробників регіону про техніку YTO і те, що трактор YTO X804 потужністю 80кс з ціною 26000$ (з ПДВ) демонструє прекрасні експлуатаційні характеристики по витраті палива та тягових характеристиках, має герметичну кабіну з фільтром салону та кліматичну установку, яка забезпечує для оператора безпечні та комфортні умови роботи. Дана машина цілком задовольняє вимоги клієнта при агрегатуванні з причіпним обприскувачем та іншими машинами, що є в господарстві.

Якщо згадати про обприскувач Gaspardo Campo 32 – це прекрасно збалансована машина з баком 3200л та шириною захвату штанг 24м, яку компанія Maschio-Gaspardo почала виводити на український ринок в минулому році. Саме тому, при відмінних експлуатаційних характеристиках та гарній комплектації, даний обприскувач має дуже привабливу цінову пропозицію від 36000 Євро (з ПДВ).

Щодо розкидача міндобрив Akpil XL1200 можна сказати, що це якісний і доступний розкидач польського виробництва з ємкістю бункера 1200л та шириною розподілення добрив 24м, який при доступній ціні 2800Євро (з ПДВ) і гарній комплектації виконує ту саму роботу, що й вдвічі дорожчі розкидачі преміального сегменту.

Даний комплект техніки був профінансований лізинговою компанією КРЕДО Лізинг, що підтверджує той факт, що фінансові установи України фінансують техніку не лише європейського або американського, але й китайського виробництва.

Хочемо звернути увагу всіх наших партнерів, що Компанія «АГСОЛКО Україна», в співпраці з банками та лізинговими компаніями, пропонує привабливі програми фінансування придбання своєї техніки, які дають можливість отримати якісну та доступну сільськогосподарську чи іншу техніку з доступним фінансуванням в гривні.

З питань придбання сільськогосподарської техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефонами (050)352-50-12, (050)443-94-73 чи електронною поштою office@agsolco.com.