За оцінками експертів, розкидач органічних добрив PRONAR N262/1 Hercules є одним з найбільш популярних на українському ринку серед усіх представлених аналогів. Такий висновок зроблено на підставі аналізу обсягів продажів різних видів техніки та відгуків аграріїв.

Компанія PRONAR є одним з провідних польських виробників тракторних причепів. Його продукція набула популярності в Україні завдяки доступності, надійності та збалансованій ціні, що робить її привабливою і доступною як великим, так і фермерським господарствам, що тільки починають розвивати свій бізнес. Одним з пріоритетних напрямів є виробництво розкидачів органічних добрив.

PRONAR випускає два типи розкидачів органіки вантажопідйомністю від 6 до 14 тонн. Це серія причепів NV (3 типорозміри 6/8/14,5 тонн) з одновісним шасі, цільнометалевим конусним кузовом і вертикальними шнеками, а також серія причепів N (4 типорозміри на 6/10/12/14 тонн) з одно- або двовісним шасі, цільнометалевим коробчастим кузовом та горизонтальними шнеками. На нашому ринку найбільшою популярністю користується розкидач PRONAR N262/1 Hercules з допустимою повною масою 21 200 кг, що має максимальну вантажопідйомність 14 тонн. Перевагою цього розкидача є те, що він досить універсальний і здатний точно й ефективно розкидати гній, торф, компост, вапно, дефекат та намул стічних вод з продуктивністю до 4 м3/хв.

Компанія «АГСОЛКО Україна» є офіціальним дилером PRONAR в Україні та представляє всі основні види техніки, що випускає даний виробник, а саме: розкидачі органіки, розкидачі мінеральних добрив, фронтальні навантажувачі та навісне обладнання, тракторні причепи, комунальна техніка.

З більш детальною інформацію щодо розкидача PRONAR N262/1 Hercules можна ознайомитись в новій статті на нашому сайті

Консультації спеціалістів «АГСОЛКО Україна» щодо техніки виробництва PRONAR та іншої сільськогосподарської техніки за телефонами: (044) 290-76-26, (050) 443-94-73.