В останню суботу квітня, на базі одного з господарств Херсонської області, співробітниками «АГСОЛКО Україна» було проведено демонстрацію в роботі 80-сильного трактора YTO Х804 з оборотним плугом Akpil Mix Due 2+1. Захід було організовано новим партнером компанії по реалізації та сервісному обслуговуванню техніки на території Херсонської області – холдингом «Автопланeта».

 

Демонстрація техніки проходила на ділянці поля, що вже декілька років не оброблялась. Це склало певні незручності для агрегату, з якими YTO Х804 без проблем впорався. Також багато схвальних відгуків отримали результати оранки плугом Akpil. Присутні наочно пересвідчилися в його високій продуктивності, якості обробку ґрунту та легкості налаштування, навіть в польових умовах. Крім того, бажаючі мали можливість самостійно випробувати техніку на тест-драйві.

 

Наразі трактори китайського виробництва стали прекрасною альтернативою розповсюдженим та звичним для всіх тракторам МТЗ завдяки надійності, високим експлуатаційним показникам, першокласному оснащенню і комфорту, що забезпечується для оператора. Не дивлячись на походження, ці трактори фактично є ліцензійною копією європейських тракторів, проте їх вартість набагато доступніша. Це досить вагомий показник, особливо для невеликих господарств, фермерів-одноосібників та приватних осіб.

YTO Х804 – це універсальний пропашний трактор, що виготовлений за ліцензією FIAT AGRI (зараз входить до корпорації CNH) і є ідеальним рішенням як для сільгоспвиробників для ґрунтообробки, сівби, роботи з обприскувачем чи з причепом, так і для роботи в комунальній сфері з навантажувачем, сніговим відвалом та щіткою тощо.

До основних переваг цієї машини можна віднести високий рівень тягового зусилля на крюку (запас потужності – 30%), високе тягове зусилля за рахунок достатньо сучасного двигуна та коробки передач, а також вдалого балансування ваги трактора. Завдяки високому тяговому зусиллю трактор може працювати з важкими агрегатами (обприскувач на 3200л, 3/4-и корпусний плуг). Лише на споживанні палива економія складає до 25%, в порівнянні з аналогами вітчизняного виробництва – це перевірено та підтверджено фермерами України. Простора і герметична кабіна з фільтром салону, з оглядовістю на 360град., оснащена обігрівачем та кондиціонером, комфортним сидінням Grammer та додатковим сидінням для пасажира.

           

«АГСОЛКО Україна» є офіційним дилером компанії YTO International на території України. З питань придбання техніки цього бренду, для замовлення демонстрації трактора в роботі і за консультаціями звертайтеся в регіональні представництва компанії або за телефонами (050) 352-50-12, (050) 443-94-73 чи електронною поштою office@agsolco.com.