Компанія АГСОЛКО Україна - офіційний імпортер тракторів YTO, анонсує подальше розширення модельного ряду тракторів бренду на українському ринку.

Як уже повідомлялося раніше, в даний час відбувається масштабне оновлення модельного ряду тракторів YTO і для нашого ринку стають доступними нові моделі. Деякі з них, а саме трактори моделей EX1404 (140лс) і ELG1754 (175лс), вже представлені на українському ринку і знайшли хороший відгук серед українських сільгоспвиробників.

У планах Компанії АГСОЛКО - офіційного імпортера YTO в Україні, в поточному році презентувати ще дві нові моделі в різних потужних сегментах, а саме: міні-трактор моделі SK244 (24кс) у версіях з кабіною і без, і більш доступну версію трактора потужністю 120кс, а саме модель ELY1204. З технічними даними вже можна ознайомитися на нашому сайті.

З питань придбання або з метою отримати технічну консультацію як за цими так і по інших моделях тракторів YTO, рекомендуємо звертатися в найближче регіональне представництво Компанії АГСОЛКО. Новинки будуть доступні до продажу уже в жовтні поточного року, але ми уже зараз готові приймати передзамовлення.