Компанія «АГСОЛКО Україна» здійснила чергову поставку вантажних автомобілів JAC N-Series.

В місті Одеса буде працювати автомобіль на базі шасі JAC N56 з рефрижераторним фургоном виробництва ТМ «Polycar», що оснащений холодильним обладнанням Thermal Master. Цей автомобіль може перевозити 2,5 тони вантажу і забезпечити робочу температуру до -20оС в кузові об’ємом 19 м3.

Шасі вантажного автомобіля JAC N56 вигідно відрізняється від конкурентів своєю ціною та великою вантажопідйомністю. Дизельний двигун GREEN JET робочим об’ємом 2,8 л оснащений турбонаддувом і розвиває потужність 110 кВт (148 к.с.). В парі з механічною 6-ступеневою КПП даний двигун дозволяє водію не турбуватися про нестачу тяги та забезпечить економічну їзду. Витрата пального на даному автомобілі з повним завантаженням не перевищує 12 л/100 км в змішаному циклі. Кліренс автомобіля 205 мм та радіус розвороту 7,5 метра гарантують відмінну прохідність та маневреність.

Кабіна JAC N56 має високий рівень комфорту та безпеки робочого місця водія. Мультифункціональне кермо регулюється у 2 площинах, а сидіння водія в 4 напрямках. Бортовий комп’ютер повністю русифікований. Автомагнітола з цифровим радіо та USB має підтримку mp3. Кліматичний комфорт забезпечується кондиціонером та автономним рідинним підігрівачем WEBASTO.

В місті Харкові автопарк великої мережі супермаркетів поповнився одразу двома новими автомобілями на базі шасі JAC N75 з рефрижераторними фургонами виробництва ТЦ «Грузоавтосервіс», які також оснащені холодильним обладнанням Thermal Master. Дані автомобілі можуть перевозити 3,5 тони вантажу з робочою температурою до 0оС в кузові об’ємом 28 м3.

Шасі JAC N75 перш за все вирізняється надійністю конструкції, завдяки використанню комплектуючих від провідних світових виробників: двигун CUMMINS, паливна апаратура та система впорскування AdBlue виробництва BOSCH, пневматична гальмівна система KNORR-BREMSE.

Економічний та потужний двигун CUMMINS робочим об’ємом 3,8 л відповідає екологічним стандартам EURO-5 и розвиває потужність 115 кВт (156 к.с.). Механічна 6-ступенева КПП забезпечує комфортну та впевнену їзду у всіх швидкісних режимах. При цьому витрата палива в змішаному циклі становить15 л/100 км.

Широка тримісна кабіна JAC N75 має високий рівень комфорту та безпеки робочого місця водія та дозволяє з комфортом розміститися двом пасажирам. Мультифункціональне кермо дозволяє керувати круіз-контролем та автомагнітолою і регулюється в 2 площинах. Бортовий комп’ютер повністю русифікований та відображає всю важливу інформацію. Автомагнітола з цифровим радіо та USB має підтримку mp3.

П’ять зовнішніх дзеркал заднього виду з підігрівом забезпечують відмінну оглядовість з любих погодних умов. Механізм піднімання бічних стекол має електропривод з автоматичним режимом опускання. Двері кабіни обладнані центральним замком з радіокеруванням, а сама кабіна має повну шумоізоляцію та додаткове утеплення.

За всіма питаннями щодо вантажних автомобілів JAC, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами (044) 290-76-26, (050) 383-44-08 або електронною поштою office@agsolco.com