В рамках партнерства з заводом YTO, Компанія АГСОЛКО представляє трактори нової серії BASIC з оптимізованою під запити споживача комплектацією і доступною ціною. Ми прагнемо максимально чітко реагувати на інтереси і можливості наших клієнтів, тому розширили існуючий модельний ряд у відповідності з поточними ринковими тенденціями і економічною ситуацією в Україні.

У 2020 році Компанія АГСОЛКО спільно з заводом YTO розробила і виводить на ринок цілу лінійку надійних і доступних моделей тракторів потужністю від 24 к.с. до 102 к.с. - серія BASIC. Саме з цих моделей може початися знайомство українських сільгосппідприємств, фермерів, приватних підприємців, підприємств комунальної сфери з технікою виробництва однієї з найбільших машинобудівних корпорацій Китаю, продукцією якої користуються аграрії всього світу і навіть армійські структури КНР.

У новій лінійці представлені наступні моделі:

• YTO SK244 (24 к.с.) і YTO SK354 (35 к.с.) з кабіною і без кабіни;

• YTO EME504 і YTO SG504G потужністю 50 к.с. - спеціалізовані садові трактора;

• YTO EMF 504 (50 к.с.) в оптимальній комплектації;

• YTO EХ804 і YTO ЕХ1024 потужністю 80 к.с. і 102 к.с., відповідно.

Всі перераховані вище моделі досить добре укомплектовані і пропонуються за привабливими цінами, що дозволяє їм впевнено конкурувати в кожному з цільових сегментів. У лінійці представлені трактори в базовій комплектації, без необов'язкового устаткування і додаткових опцій. Однак, відповідно до потреб клієнта, можлива доукомплектація.

Серія BASIC - виклик тракторам МТЗ і іншим китайським брендам

"Лінійка тракторів BASIC була розроблена спеціально для українського ринку з однією метою: дати якісну і доступну альтернативу найпоширенішим білоруським тракторів МТЗ і китайським тракторам аналогічної потужності. Ця техніка може стати першим імпортним трактором для тих, хто хоче пристойну машину китайського преміального сегмента з оптимальною комплектацією за доступною ціною ", - зазначив директор ТОВ "АГСОЛКО Україна" Роман Осадчий.

Модель YTO EMF 504 (50 к.с.) має практично ідентичне оснащення з популярним на ринку трактором MF504 з функціоналом, який можна порівняти з основними конкурентами, що дозволило зробити більш привабливу ціну.

Моделі YTO ЕХ804 і YTO ЕХ1024 заслуговують на окрему згадку і покликані скласти конкуренцію наймасовішим тракторам, що продаються на нашому ринку, а саме МТЗ - 82 і МТЗ - 892. Грамотно підібрані комплектації тракторів YTO ЕХ804 і ЕХ1024 дозволяють отримати комфортні, продуктивні та ефективні машини практично за ціною білоруського аналога. Модель YTO ЕХ1024 (102 к.с.), завдяки характеристикам, функціоналу і комплектації може позмагатися і з іншими популярними моделями, як китайських, так і провідних світових виробників, а саме Lovol -1054, Case IH JX110, New Holland TD5.110, John Deere 6110B.

"Основні три моделі серії BASIC, а саме YTO EMF504, ЕХ804 і YTO ЕХ1024, оснащені всім необхідним обладнанням для ефективної роботи. Разом з тим, нам вдалося суттєво знизити ціну на дані моделі при збереженні оптимального комфорту, показників надійності і продуктивності. Ці машини стануть хорошим помічником для багатьох сільгоспвиробників та інших експлуатантів ", - зазначив Роман Осадчий.

Однією зі складових серії BASIC є лінійка мінітракторів різної потужності з кабіною і без кабіни - ці прості і надійні машини, завдяки зваженій ціновій політиці, доступні для невеликих підприємств і сільгоспвиробників.

Вивід на ринок міні-тракторів YTO SK24 к.с. і SK35 к.с. - відповідь імпортера на зростаючий інтерес ринку до високоякісних мінітракторів більш високого класу, ніж раніше поширені на ринку марки і моделі. Дві моделі YTO SK244 і YTO SK354 відповідають всім вимогам потенційних покупців і підходять для роботи на присадибних ділянках або невеликих господарствах, що мають в обробці кілька гектарів землі.

Окрема лінійка - садові трактори YTO EME504 і YTO SG504G (50 к.с.), разом з трактором EMK950G (95 к.с.), які можуть працювати в міжряддя від 1200 мм до 1500 мм, що необхідно при обробці садів і виноградників. ЕМЕ 504 поставляється в двох комплектаціях - з кабіною і без, і є по суті звуженою модифікацією стандартного трактора, SG504G - виключно садовий трактор з низьким профілем і виведено.під заднє колесо вихлопною трубою.

Необхідно зазначити, що на українському ринку бренд YTO представлений більше 15 років і машини з перших імпортних поставок до цих пір працюють, підтверджуючи тим самим свою високу якість і надійність. Важливим фактором, який дозволяє сформувати думку про трактори даного виробника є мала представленість тракторів YTO на вторинному ринку - їх просто не хочуть продавати, так як вони до сих пір ефективно працюють і вирішують свої завдання.

Сучасні трактори YTO повністю відповідають потребам українського споживача:

• Трактори YTO прості і виготовлені з великим запасом надійності;

• Паливна система тракторів проста в експлуатації і обслуговуванні, добре справляється з паливом недостатньо високої якості;

• Трактори YTO є найважчими на ринку в своїй категорії, що забезпечує відмінне тягове зусилля при мінімальних витратах палива.

З питань придбання техніки, за технічними консультаціями і за інформацією про умови фінансування звертайтеся до наших регіональних менеджерів або в центральний офіс компанії «АГСОЛКО Україна» по телефону (050) 352 50 12.