18 липня 2018 року в офісі компанії «АГСОЛКО Україна» відбулося підписання чергової трирічної дистриб’юторської угоди Компанії з SINOTRUK IMPORT&EXPORT CO.,LTD - виробника автомобілів HOWO та SINOTRUK.

Підписання дистриб’юторської угоди між SINOTRUK IMPORT&EXPORT CO.,LTD та ТОВ «АГСОЛКО Україна» відбулося під час ділової зустрічі між представниками заводу-виробника автомобілів HOWO і SINOTRUK та керівництвом компанії «АГСОЛКО Україна». На зустрічі, що відбулася в офісі «АГСОЛКО Україна», були підведені підсумки трирічної співпраці, а також обговорені ключові питання подальшого розвитку співробітництва та популяризації автомобілів HOWO в Україні. Пріоритетними напрямами подальшої роботи визначені розвиток сервісної мережі, покращення гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів HOWO, суттєве збільшення запасів оригінальних запасних частин до автомобілів як в центральному представництві «АГСОЛКО Україна», так і в регіональних сервісних центрах Компанії. До речі, нещодавно відбулися перші великі поставки оригінальних запасних частин, і значні обсяги вже знаходяться на складах «АГСОЛКО Україна».

 

За минулі три роки співпраці на території України було реалізовано більше 300 одиниць вантажних автомобілів HOWO. Такого вагомого результату вдалося досягти завдяки кропіткій та злагодженій роботі представників заводу-виробника SINOTRUK IMPORT&EXPORT CO.,LTD та всіх офіційних дистриб’юторів на території України, серед яких «АГСОЛКО Україна» є беззаперечним лідером, як з реалізації автомобілів HOWO в Україні, так і забезпечення оригінальними запчастинами та якісним сервісним обслуговуванням, результатом чого стало підписання нової дистриб’юторської угоди.

З питань придбання техніки HOWO і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефоном(050) 351-62-10, (050) 353-44-57 чи електронною поштою office@agsolco.com.