Виставка АВТОДОРЕКСПО – найвагоміша подія в галузі дорожнього будівництва та інфраструктури на теренах нашої держави. Тому компанія «АГСОЛКО Україна» - ключовий імпортер автомобілів SINOTRUK в Україні, зокрема, ексклюзивний імпортер вантажівок HOHAN, презентувала потужну експозицію в рамках цього масштабного заходу.

Цього року на стенді АГСОЛКО представлені автомобілі SINOTRUK преміальної серії SITRAK C7H, найтехнологічнішого автомобіля виробництва Китаю (High-end Technology Truck), а саме:

Кожен з представлених автомобілів заслуговує окремої уваги та належним чином оцінений українськими дорожниками та будівельниками.

Так, сідельні тягачі SITRAK C7H є надійним помічниками при доставці на будівництво великих обсягів різноманітних будівельних матеріалів. На сьогоднішній день сідельні тягачі серії SITRAK C7H в спеціальному виконання Heavy Duty успішно виконують найскладніші завдання з транспортування різного роду сипучих матеріалів в різних галузях господарства. Сфера їхнього використання поширюється і на перевезення зернових культур з полів до елеваторів та морських портів, і на транспортування щебню, піску та асфальто–бетонних сумішей в дорожньо-будівельній галузі. Особливо помітні тягачі SITRAK C7H на дорогах Київщини, заслуживши довіру клієнтів – потужних дорожніх і виробничих підприємств, завдяки своїй якості, надійності та невибагливості до умов експлуатації.

Атобетономіксери SITRAK C7H – безумовний лідер українського ринку в своєму сегменті протягом останніх 3 років, зокрема завдяки зусиллям професійної команди АГСОЛКО. Наразі атобетономіксери SITRAK C7H займають близько 50% від усього об’єму ринку нових автобеноміксерів. Своє визнання у покупців вони заслужили завдяки сучасному дизайну, високій ергономічності робочого місця оператора, потужним та надійним двигунам серії MC 11, надійності та конкурентній ціновій пропозиції.

Автомобілі SITRAK серії C7H – це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення світового автомобілебудівництва. Модельний ряд SITRAK C7H– це тягачі, самоскиди, бетономіксери, зерновози та шасі різної специфікації і модифікацій, що дозволяє забезпечити оптимальний варіант автомобіля для різноманітних потреб в логістиці.

«АГСОЛКО Україна» забезпечує клієнтів повним переліком необхідних запасних частин до автомобілів HOWO, HOHAN, SITRAK, а також повний технічний супровід.

З технічними характеристиками та модельним рядом вантажних автомобілів SINOTRUK можна ознайомитись на сайті www.agsolco.com.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com.