Минулого тижня компанія «АГСОЛКО Україна» отримала з Китаю чергову партію тракторів YTO. Цього разу надійшли трактори трьох популярних моделей - YTO Х804, YTO LХ954, YTO Х1204, при чому значна частина з привезених тракторів вже має своїх власників.

Трактори YTO виготовляються за ліцензією FIAT на найбільшому тракторному заводі Китаю. В останні роки вони набувають все більшої популярності в сегменті тракторів 40-120кс, значно випереджаючи конкурентів за такими важливими показниками як потужність та надійність двигуна, паливна економічність (економія складає 25-30% в порівнянні з аналогами вітчизняного виробництва). Також, важливим показником є високе тягове зусилля трактора, що досягається завдяки наявності більш сучасного двигуна та коробки передач, а також вдалого балансування ваги трактора. Переважна більшість компонентів та елементна база, що використовується при виробництві тракторів YTO, виготовляється за ліцензією провідних світових компаній. Наприклад, двигуни виготовляються за ліцензією Perkins, трансмісії за ліцензією FIAT (Італія), елементи гідравліки за ліцензією Parker, паливна апаратура за ліцензією Bosch, зчеплення використовується від провідного німецького виробника LUK і тд.

Зростання популярності відбувається в тому числі, завдяки вдалому поєднанню міцної конструкції, високої якості поряд з низькими експлуатаційними витратами та вдалій ціновій політиці. За оцінками експертів, минулого року продажі тракторів YTO в Україні зросли більше ніж в 4 рази, і загальний парк цих тракторів вже перевищує 1 тис. одиниць.

Ці універсальні трактори використовуються як в сільгоспвиробництві – від фермерських господарств до великих сільгосппідприємств так в комунальній сфері.

Модельний ряд тракторів YTO, що пропонується на українському ринку компанією «АГСОЛКО Україна», наразі налічує 4 основні моделі – це трактори потужністю 45 к.с. (YTO 454/ YTO MF454), 80 к.с. (YTO Х804), 95 к.с (YTO Х954/ YTO LХ954) та 120 к.с (YTO Х1204). Цього року заплановано вивести на ринок більш потужні флагманські моделі тракторів YTO - 160 і 220 к.с.

Всі трактори, які постачаються компанією «АГСОЛКО Україна» добре укомплектовані - машини вже оснащені герметичною кабіною з кондиціонером та комфортним сидінням Grammer, компресором з пневмоприводом гальм причепа, посиленою навіскою та пакетом іншого додаткового оснащення. Також компанія пропонує до цих тракторів повний шлейф навісного обладнанням, як сільськогосподарського призначення (фронтальні навантажувачі, грунтообробна техніка, тощо), так і комунальну техніку для ЖЕКів та комунальних підприємств, наприклад, відвали, щітки та причепи.

         

«АГСОЛКО Україна» є офіційним дилером компанії YTO International на території України. З питань придбання техніки цього бренду і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або за телефоном (050) 352-50-12 чи електронною поштою office@agsolco.com.