«АГСОЛКО Україна» проводить сезонний розпродаж залишків складу! Пневмотранспортер типу SUC 500E виробництва датської компанії Kongskilde за ціною 14 000 євро! Економія, у порівнянні зі звичайною ціною на модель такої комплектації, становить 2 000 євро. У вартість також входить проведення сервісною службою «АГСОЛКО Україна» запуску агрегату та навчання операторів з експлуатації техніки.

Від правильно обраного обладнання, що застосовується при навантажувальних/розвантажувальних роботах та під час транспортування зерна, значно залежать загальні показники врожайності. Чим швидше зерно з поля потрапляє на сушарку, а далі в силос зберігання, тим менше погодні умови впливають на його якісні показники. Також система транспортування зерна повинна забезпечити швидке і одночасно дбайливе його переміщення. Як показує практика, використання для транспортування зерна пневматичного транспортера дозволяє в кілька разів зменшити об’єм дробленого та пошкодженого зерна, в порівнянні з механічним методом перевалки (шнекові або скребкові транспортери, норії тощо).

Пневматичний транспортер зернових культур Kongskilde є одним з найкращих рішень на європейському ринку пневмотранспортерів, а модель SUC 500E – одна з найпопулярніших у лінійці. Так, SUC 500E забезпечує високу продуктивність роботи - до 120 МТ/рік (або 35 т/год), при максимальній довжині транспортування зерна 200 метрів; підсушування зерна в літній період при кожному перевантаженні; додаткову часткову сепарацію зерна від легких домішок.

До комплектації пропонованої моделі пневмонавантажувача входить гнучкий поліуретановий шланг довжиною 2,5 м з хомутом, універсальна всмоктуюча насадка з хомутом, електричний щит керування, труба транспортувальна розвальцьована довжиною 2 м, коліно поворотне, 90°, гнучкий поліурітановий шланг довжиною 2,5 м, хомут з'єднувальний універсальний. Крім того, до вартості входить запуск агрегату та навчання операторів з експлуатації техніки.

З усіх питань щодо пневматичного транспортера Kongskilde звертайтеся за телефонами: (044) 290-76-26, (095)271-69-47.