«АГСОЛКО Україна» - багатопрофільна компанія, що спеціалізується на постачанні імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин, а також всіх елементів агротехнологій - насіння, засобів захисту рослин, добрив. Компанія працює з 2015 року, але кожен її напрям наповнений унікальними, економічно вигідними та цікавими для клієнта продуктами.

Останнім часом все більшого розвитку в компанії набуває напрям продажу комунальної техніки. Зокрема, «АГСОЛКО Україна» пропонує на українському ринку техніку відомого польського бренду PRONAR. Продуктовою лінійкою цього виробника передбачено великий перелік техніки для господарських потреб, як то снігові відвали, роторні снігоочисники, причіпні та навісні розкидачі піску, прибиральні машини, грейдери, тракторні навантажувачі та навісне обладнання до них. Техніка виробництва PRONAR вирізняється високими технічними характеристиками у поєднанні з адекватною вартістю, а також сучасністю конструкцій та дизайну.

Вагому частку у виробництві PRONAR займає техніка для вбирання снігу. Значну її частину представляє компанія «АГСОЛКО Україна».

Роторні снігоочисники PRONAR OW 1.5М/ OW 2.1М/ OW 2.4М використовуються для видалення снігу та льоду з рівної поверхні шляхом їх викидання на узбіччя на відстань від 5 до цілих 30 метрів. Снігоочисники прекрасно зарекомендував себе як в складних дорожніх умовах, так і на маленьких вуличках мікрорайонів або стоянок, де неможливо застосувати більш великогабаритну техніку. Снігоочисники можна навішувати як на передню, так і на задню навіску трактора. Ці машини відмінно справляються з роботою у важких зимових умовах.

Завдяки використанню гумових лемішів, сніговий відвал PRONAR PU-2200E може використовуватися як на шляхах з твердим покриттям, так і на дорогах без такого, а також на площах і паркінгах, без небезпеки пошкодження поверхні, що очищується. Встановлюється на невеликих тракторах потужністю 30-60 к. с., не обладнаних передньою навіскою. Для переведення відвалу в положення транспортування використовується гідромотор, для підключення якого потрібно тільки один швидкороз'ємний з'єднувач в тракторі. Завдяки простій конструкції є ідеальним рішенням для клієнтів, які шукають доступну за ціною і просту в експлуатації техніку для прибирання снігу. Відвал може бути обладнаний додатковими фарами ближнього і дальнього світла, а також габаритними вогнями.

Міцні та надійні снігові відвали PRONAR PU-2600 і PU-3300 призначені для прибирання снігу з поверхні доріг, площ, стоянок і будь-яких інших твердих поверхонь, таких як асфальт, бетонні блоки, бруківки, бетон. Снігові відвали з трьома робочими положеннями обладнані системою захисту від поломки при наїзді на перешкоду, наприклад, на засипані снігом колодязі, камені, бордюри. Кожен з відвалів має розблокувальну систему, яка при контакті з перешкодою відштовхує його, а застосування "плаваючого" положення підвіски дозволяє в той же самий час призвести підйом всієї системи. Після об'їзду перешкоди, під дією пружин, система повертається в потрібне положення, а спеціальні засувки блокують леміш. Відвали PRONAR PU-2600 і PU-3300 можливо агрегувати з різними типами носіїв, у тому числі вантажними і багатофункціональними автомобілями, екскаваторами-навантажувачами, навантажувачами, фронтальними навантажувачами. Снігові відвали обладнані системою освітлення, яка складається з двох габаритних фар, а також схожу функцію виконують додаткові бічні обіддя зі світловідбиваючими попереджувальними позначеннями.

Навісні розкидачі піску PRONAR PS250 (ємність 250 л) і PS250M (ємність 500 л) ефективно посипають поверхню і запобігають втраті зчеплення. За допомогою цих розкидачів можна розподіляти по поверхні пісок, сіль, а також ліквідовувати ожеледь на поверхні доріг. Завдяки системі регулювання ширини розкидання можна адаптувати розкидач до робіт на міських дорогах і тротуарах. Застосування бункера з пластмаси в поєднанні з розподільчими лопатками з нержавіючої сталі забезпечує довгу і безаварійну експлуатацію. Ці розкидачі легкі, що гарантує низькі витрати палива; виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгу і безаварійну експлуатацію; і універсальні - призначені для навішування на ТСН кат. I і II ISO і роботи з гідравлічним або механічним приводом. Можуть встановлюватись на різні види тракторів.

Причіпні розкидачі піску PRONAR T131 i T132 призначені для розкидання як нехімічних, так і хімічних засобів і їх сумішей по дорогах в зимовий період. Приводяться в дію від гідроприводу трактора. Місткість кузова, в залежності від моделі, складає від 2 до 4 м3. У верхній частині кузова встановлені два сита, що захищають від попадання великогабаритних матеріалів. Використовувані бічні жорсткі елементи значно підвищують рівень міцності всього кузова. В місцях, які найбільш схильних до корозії, застосовуються герметики високої якості. Завдяки регулюванню положення дисків і лопаток досягається рівномірність розподілення піску по всій робочій ширині полоси розкидання. Машини прості в експлуатації, мають конкурентоспроможну ціну та низькі експлуатаційні витрати.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик снігоочисної та іншої комунальної техніки, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами: (044) 290-76-26, (050) 353-94-73.