Компанія «АГСОЛКО Україна» підготувала спеціальну програму придбання техніки для сільгоспвиробників «Комора». За умовами цієї програми виробники сільськогосподарської продукції отримують можливість купівлі за зустрічними контрактами техніки та обладнання в обмін на зернові та олійні культури на вигідних умовах.

За умовами програми «Комора» АГСОЛКО пропонує ексклюзивну можливість купівлі за зустрічними контрактами техніки та обладнання в обмін на зернові чи олійні культури. При цьому, розрахунок вартості сільгосппродукції завжди проводиться за вигідними для продавця цінами, вищими за ринкові. До розрахунку приймається ціна, що перевищує середньоринкову на 150-800 грн. за тонну, в залежності від виду продукції.

Сільгоспвиробники отримують декілька істотних переваг, при купівлі техніки за умовами Програми. По-перше, не відволікаються оборотні кошти, необхідні для забезпечення основної діяльності протягом сезону. По-друге, вони мають гарантію реалізації продукції в стислі строки та за найвигіднішими цінами. Крім того, аграрії отримують необхідну техніку саме в необхідний час, і можуть обирати найкращі для себе моделі, не замислюючись про зайву економію, а також розширити свій технічний парк.

На умовах програми «Комора» можна придбати різну техніку з широкого асортименту АГСОЛКО, а саме сільгосптехніку (трактори, комбайни, обприскувачі, плуги, сівалки, борони, інше навісне обладнання), спецтехніку (навантажувачі, бульдозери, грейдери), вантажні автомобілі (у тому числі паливозаправники, поливальні машини, самоскиди та ін). Також на умовах Програми можуть бути укладені контракти на поставку і монтаж складного сільгоспобладнання – зерносушарок, комбікормових комплексів, зрошувального обладнання тощо.

З питань придбання техніки на умовах Програми «Комара» звертайтеся до наших регіональних представництв та до Департаменту закупки і реалізації сільгосппродукції за телефоном (067) 731 93 18.