Краще один раз побачити, ніж; сто разів почути. А ще краще – один раз випробувати, і одразу два автомобілі!

Унікальна можливість одночасно оцінити переваги нових моделей самоскидів SINOTRUK –

Тест-драйв SITRAK C7H 8 x 4 та HOHAN N7G 6 x 4 у ваших умовах експлуатації!

В конструкції автомобілів SINOTRUK використовує передові технології – двигун та мости MAN. (MAN володіє 25% акцій SINOTRUK). Також використовуються комплектуючі провідних виробників - ZF, VALEO, BOSCH, WABCO, SKF, TANNECO та ін., тому вони характеризуються високою надійністю і довговічністю. Якість самоскидів SINOTRUK високо оцінюють експерти та споживачі.

Компанія «АГСОЛКО Україна», що є офіційним імпортером вантажних автомобілів SINOTRUK в Україні, організовує тест-драйв двох нових моделей самоскидів виробництва концерну. Обидві моделі мають свої переваги, але відрізняються колісною формулою, об’ємом кузова та вантажністю.

Випробування самоскидів в умовах експлуатації дозволить зробити зважений вибір. А реальні відгуки користувачів автомобілів SINOTRUK позбавлять сумнівів в якості автомобілів провідного китайського виробника прихильників відомих преміум-брендів.

Самоскиди SITRAK та HOHAN– це сучасні потужні автомобілі, що втілили в собі найновітніші тренди і досягнення світового автомобілебудівництва. Вантажівки серії C7H визнані найтехнологічнішим автомобілем виробництва Китаю (High-end Technology Truck). А автомобілі HOHAN це бюджетніший варіант сучасного самоскиду Найбільший технічний внесок в розробку зробила компанія MAN - один із найбільших світових виробників вантажних автомобілів, якій належить 25% акцій компанії SINOTRUK.

Тест-драйв самоскидів SITRAK C7H та HOHAN N7G проходитиме з жовтня по грудень 2020 року.

Дізнатися деталі, отримати консультації та записатися на тест-драйв можна за телефоном 050 351 62 10.