«АГСОЛКО Україна» вже понад 3 роки розміщує інформацію про свою техніку на ресурсі Autoline. За час роботи портал зарекомендував себе надійним та ефективним партнером із продажу різних видів техніки, у тому числі сільськогосподарської, будівельної, комерційного транспорту та вантажних автомобілів.

Компанія «AGSOLCO Ukraine» постачає до України імпортну сільгосптехніку, спецтехніку, комунальну та складську техніку, а також комерційний транспорт і запчастини. Частину наших пропозицій ви зможете знайти на порталі Autoline за посиланням: https://autoline.com.ua/agsolco/

АГСОЛКО є офіційним імпортером на українському ринку тракторів YTO (ЮТО). Це унікальний продукт за співвідношенням критеріїв «ціна-якість», який користується заслуженим визнанням споживачів в Україні та багатьох країнах світу.

Також компанія постачає сільськогосподарську техніку Akpil, Gaspardo, Pronar, Geringhoff, Dominoni. Окрім того, компанія є офіційним дистрибьютором спецтехніки CHANGLIN, CHL, EVERUN, вантажівок Howo, легких комерційних автомобілів JAC, постачальником сільськогосподарського обладнання. АГСОЛКО є ексклюзивним постачальником високоякісних запчастин та покришок китайського виробництва, офіційним імпортером мастил CYCLON.

Autoline — це один із найбільших спеціалізованих порталів в Україні, котрий почав роботу ще у 2002 році. Зараз портал представлений у 60 країнах світу. Принцип роботи компанії Autoline - обʼєднати продавців і покупців техніки та зробити їхню взаємодію продуктивною та безпечною. Саме завдяки цим принципам наша співпраця триває вже більше 3 років і є взаємовигідною та продуктивною.

Детальніше - в статті на нашому сайті