На виставці «Зернові технології 2018», яка проходила в столичному МВЦ з 21 по 23 лютого, компанія AGSOLCO як офіційний імпортер JAC в Україні, презентувала вантажний автомобіль з дворядною кабіною JAC N56DC, який не має аналогів на українському ринку в сегменті машин вантажопідйомністю 3 тони.

Родзинка моделі - дворядна 4-дверна кабіна, розрахована на 6 чоловік. Крісло водія регулюється в трьох напрямках, а сидіння передніх пасажирів - в двох напрямках. Центральне пасажирське сидіння можна трансформувати в столик. На виставці машина була представлена з алюмінієвою бортовою платформою.

JAC N56DC оснащується 2,74-літровим турбодизелем стандарту Євро 5, потужністю 148 к.с. Максимальний крутний момент - 355 Нм при 1800 - 2600 об / хв. Коробка передач механічна, 6-ступінчаста. Зовнішній габаритний радіус розвороту складає всього 7 метрів. Дорожній просвіт 205 мм. Обсяг паливного бака - 100 літрів. Максимальна швидкість - 110 км / ч.

                        

В оснащення вантажівки входять кондиціонер, підігрів зовнішніх дзеркал, бортовий комп'ютер, електросклопідйомники на всіх чотирьох дверях, автомагнітола з цифровим радіо, багатофункціональне кермо, підстаканники. Ціна шасі JAC N56DC стартує від 26 тисяч доларів.

Джерело: https://www.autocentre.ua/kommercheskie/novinka-kommercheskie/ukrainskim-agrariyam-prezentovali-unikalnyj-trehtonnyj-gruzovik-video-406080.html © Autocentre.ua