Фронтальні навантажувачі по праву вважаються універсальною технікою, тому вони знайшли широке застосування в різних сферах господарства – від навантаження зерна на току до роботи в кар’єрах. Дані машини відзначаються своєю універсальністю, високою продуктивністю та прекрасним співвідношенням «ціна/якість». З кожним роком такі навантажувачі дедалі більше використовуються не тільки в будівництві та на кар'єрах, але й в аграрному секторі для виконання різноманітного комплексу завдань. 

Loader

Сьогодні ще один фронтальний навантажувач CHANGLIN 956X відправився до свого нового власника - сільськогосподарського підприємця. 

Завдяки збільшеній висоті розвантаження, навантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузови самоскидів, так і зерновози та залізничні вагони. Великий дорожній просвіт у поєднанні з оптимальним розподілом ваги забезпечує ефективну роботу на відкритих майданчиках та в умовах нерівної поверхні. Ці машини серійно комплектуються зручною й безпечною кабіною з системою опалення та кондиціювання повітря. Відмінна оглядовість та ергономічне розміщення елементів керування дають змогу оператору повністю контролювати роботу машини.

loader1

Модель CHANGLIN 956X характеризується вантажопідйомністю в 5 т, об'єм ковша - 3,8 куб.м, висота розвантаження - 3,4 м.

Поставляючи техніку нашим клієнтам ми також здійснюємо повне забезпечення запасними частинами та технічне обслуговування.

loader2

Детальну інформацію з технічними характеристиками всього модельного ряду даних машин можна переглянути у розділі "Фронтальні навантажувачі".