Компанія «АГСОЛКО Україна» провела презентацію трактора YTO (ЮТО) Х804 в Донецькій області в рамках агрономічного семінару, організованого компаніями «Сингента», «Агроплант» та «Долина-Центр».

22 червня, на базі ТОВ «Маяк» в с. Спасько-Михайлівське Олексанрівського району Донецької області, пройшов агрономічний семінар, присвячений особливостям вирощування та захисту озимих рослин, який для аграріїв Донеччини організували лідери галузі виробництва засобів захисту рослин та насінництва «Сингента», «Агроплант» та «Долина-Центр», які водночас є партнерами компанії «АГСОЛКО Україна». Одним з пунктів програми семінару була презентація 80-сильного трактора YTO Х804. Захід відвідали більше п’ятдесяти власників та керівників господарств.

Трактори YTO (ЮТО) Х804 є багатофункціональними і можуть використовуватись на багатьох операціях польових робіт та з різноманітними видами навісного обладнання. Презентацію провели директор компанії «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий та директор Донецького представництва Сергій Вєтров. Особливу увагу вони приділили перевагам та конструктивним особливостям тракторів YTO, зокрема надійності, високим експлуатаційним показникам, комплектації, комфорту роботи для оператора, економічності (економія на споживанні палива становить 25-30% у порівнянні з вітчизняними аналогами), а також високому рівні сервісного обслуговування і доступності запчастин. Ці фактори, в комплексі зі зваженою ціною, роблять трактори YTO оптимальним рішенням для фермерів і невеликих сільськогосподарських підприємств.

З питань придбання сільськогосподарської техніки, за консультаціями та для організації демопоказів звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (050) 352-50-12, (044) 290-76-26 та електронною поштою office@agsolco.com.