23 травня, при виїзному засіданні Луцької міської ради, в міському парку відбувся та успішно пройшов демопоказ роботи трактора YTO Х1204 та мульчера для подрібнення деревини Cancela TFS150.

У парку культури та відпочинку міста Луцька презентували роботу мульчувача, завдання якого викорчовувати пеньки та зачищати території від чагарників. Презентація безпосередньої роботи мульчера для подрібнення деревини Cancela TFS150 відбулась у місці, де якраз таки росте найбільше чагарників. Також продемонстрували, як завдяки мульчувачу можна викорчовувати старі і трухляві пеньки. Мульчер працював з трактором YTO Х1204 та на високому рівні впорався з завданнями.

Докладніше про демонстрацію читайте у статті на нашому сайті – У ЛУЦЬКОМУ ПАРКУ ПОКАЗАЛИ, ЯК БОРОТИМУТЬСЯ ІЗ ЧАГАРНИКАМИ ЗАВДЯКИ МУЛЬЧЕРУ

Переглянути відео можна на нашому Youtube-каналі - Презентація роботи мульчера Cancela TFS 150 в луцькому парку (ВІДЕО) 

Поставку мульчера Cancela TFS150 для Луцького парку у 2017 році здійснила компанія «АГСОЛКО Україна», яка є офіційним дилером Cancela TMC в Україні. Мульчери – це спеціалізовані машини для подрібнення рослин та рослинних залишків під час розчистки парків та різних зелених насаджень при рекультивації земель, а також для прибирання з полів «самосівів» - молодих дерев. Cancela TMC випускає цілу гаму мульчерів для подрібнення матеріалу діаметром до 700 мм. Конструктивно ці машини мають певну схожість з сільськогосподарськими мульчувачами з горизонтальним валом, проте, зважаючи на подрібнюваний матеріал, мають більш потужну раму та приводи і оснащуються іншими робочими органами. До того ж, вони мають спеціальну раму з механічним чи гідравлічним регулюванням кута установки, що притискає матеріал до землі для забезпечення оптимальної подачі його в робочу зону. Мульчери комплектуються салазками, які дають можливість заробляти подрібнений матеріал в грунт на глибину до 10 см.

За консультаціями звертайтеся, будь-ласка, до регіональних представництв «АГСОЛКО Україна» або за телефонами: (050) 352-50-12, (044) 290-76-26.