На Волині вже кипить робота. Господарство, що придбало техніку у компанії "АГСОЛКО Україна" вже розпочало весняні польові роботи. Позаду підживлення полів озимої пшениці та жита, але завдань вистачає: потрібно заробляти добрива, закривати вологу, збільшувати кущення, боротися з бур'янами.

Для цих, і не тільки, робіт господарство використовує трактор CASE IH Farmall JX110 (110 к.с.) з бороною-полольником Aktywator.

Завдяки економічності, разом з достатньою потужністю і надійністю, трактори Farmall JX110 забезпечують чудове співвідношення ціна-якість. Дані трактори з двигунами з турбонаддувом і проміжним охолодженням для забезпечення максимальної потужності при зниженій витраті палива. Завдяки підвищенню крутного моменту до 30% потрібно менше перемикати передачі трансмісії Synchro Shuttle 12x12, що забезпечує підвищену паливну ефективність, а результати роботи говорять самі за себе. Дані трактори являють собою прекрасну альтернативу тракторам виробництва СНД - вони доступні по ціні і забезпечені якісною сервісною підтримкою від світового виробника тракторів.

Пружинні борони Aktywator призначені для знищення бур'янів на полях засіяних картоплею, кукурудзою, буряком, більшістю овочевих культур, для руйнування ґрунтової кірки при вирощуванні зернових культур. Дані борони забезпечують обережну та дбайливу дію на посіви рослин за рахунок регульованого куту атаки зубів, вібрації зубів при роботі та невеликій відстані між окремими слідами.