Компанія «АГСОЛКО Україна» і Креді Агріколь Банк оновили умови партнерської програми кредитування на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки і комерційного транспорту.

З 25 травня внесені зміни до умов програми кредитування на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки і комерційного транспорту відповідно до яких кредитна програма від Креді Агріколь Банку стала доступною ще більшій кількості підприємців. Так, початковий внесок тепер становить від 0% від вартості придбаної техніки / обладнання. Також зняті обмеження по переліку брендів техніки, що потрапляє під умови кредитної програми.

Компанія «АГСОЛКО Україна», у співпраці з банками та лізинговими компаніями, пропонує привабливі програми фінансування придбання своєї техніки, які дають можливість отримати якісну сільськогосподарську або іншу техніку з доступним фінансуванням у гривні.

З діючими умовами кредитування Креді Агріколь Банк для клієнтів «АГСОЛКО Україна», а також інших фінансових партнерів компанії, можна ознайомитися в розділі Фінансування.

З питань придбання техніки і за консультаціями звертайтеся до наших менеджерів в центральному офісі: (044) 290-76-26, а також в представництва компанії.