З 7 по 10 червня на території Національного Експоцентру України (ВДНГ) відбулась XXIX Міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2017".

Компанія "АГСОЛКО Україна" в рамках цієї виставки презентувала техніку, обладнання та запчастини всіх напрямків своєї діяльності. 

Сільськогосподарська техніка була представлена вже добре відомими українським аграріям тракторами YTO (45 і 80 к.с.),

грунтообробною технікою Akpil (плуги Mix Due та KM180, культиватор Rylec) та прицепами-розкидачами Pronar польського виробництва.

Сучасні багатоцільові автогрейдери широкого застосування Changlin також знайшли свого зацікавленого покупця. Модель PY165C - оптимальна машина для виконання всіх видів земляних та дорожніх робіт.

Напрямок комерційного транспорту цього року ми представили одразу декількома цікавими машинами: вантажним автомобілем JAC N56 з промтоварним фургоном - компактний, але в той же час дуже витривалий і надійний автомобіль, автобетономіксером HOWO T7H з колісно формулою 6х4 та об'ємом колби для бетонної суміші - 9 м3.

Якщо у вас виникли будь-які запитання або ви хочете дізнатися більше про техніку, запчастини чи сервісні послуги, які надає наша компанія, телефонуйте: (044) 290-76-26 або відправляйте запит на пошту: office@agsolco.com.