Шановні партнери, друзі!

Запрошуємо зустріти весну, відвідавши XII спеціалізовану виставку с/г техніки і обладнання «АгроТехніка 2019», що проходитиме з 5 по 7 березня у Львові.

Основна мета проведення весняної виставки – надання можливості місцевим сільгоспвиробникам та фермерам вибрати та придбати техніку на початку посівної кампанії. Важливо, що техніку можна побачити та порівняти наочно, а досвідчені фахівці нададуть всі необхідні консультації і рекомендації.

Компанія «АГСОЛКО Україна», як офіційний імпортер тракторів YTO, представить на своєму стенді всі основні моделі цього трактора, який набуває все більшої популярності та довіри серед українських аграріїв і комунальників. На виставці можна буде побачити моделі поліпшеної комплектації потужністю 45 кс, 80 кс. та 120 кс., а також зразки навісного обладнання, що агрегатується з цими тракторами – сівалка точного висіву Gaspardo MTR8, оборотний плуг Akpil Mix DUE ін.

Родзинкою експозиції стане зерновоз на базі вантажного автомобіля HOWO T5G, виготовлений китайським заводом у відповідності до побажань українських аграріїв, на замовлення компанії АГСОЛКО. Машина нещодавно була презентована на виставці «Зернові технології» в Києві та викликала не аби який інтерес.

Також відвідувачі побачать універсальний фронтальний навантажувач EVERUN ER20, які вже знайшли широке застосування в АПК України.

Будемо раді вас бачити! За детальною інформацією звертайтеся до регіональних менеджерів або до центрального офісу за телефоном (044) 290-76-26 або електронною поштою office@agsolco.com.  

Графік роботи виставки:

5 березня: 11:00 - 18:00

6 березня: 10:00 - 18:00

7 березня: 10:00 - 14:00

Місце проведення:

Арена Львів, вул. Стрійська, 199, м.Львів