YTO Group Corporation - один з найбільших виробників сільськогосподарської техніки в Китаї. Компанія заснована в 1955 році. З перших років створення, компанія виробляла досить широкий спектр сільськогосподарських машин і устаткування, будівельної техніки.

Пропонуємо подивитися на YouTube-каналі компанії «АГСОЛКО Україна» прекрасний яскравий відеоролик про історію, розвиток, виробничі потужності компанії YTO. У відеоролику представлена практично вся лінійка техніки, яку виробляє корпорація.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=Ik8DBDewM9g

Наразі модельний ряд техніки YTO включає в себе сільськогосподарські колісні трактори, зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, навісне та причіпне обладнання для сільгосптехніки, гусеничні трактори для сільського господарства. У сегменті промислових машин високою популярністю користуються фронтальні навантажувачі, дорожні катки, бульдозери, кар'єрні самоскиди. Відмітна особливість компанії YTO полягає в тому, що вона самостійно виробляє дуже широкий спектр комплектуючих для своєї техніки, в тому числі дизельні двигуни.

Виробничі потужності компанії YTO розташовані в провінції Хенань. Тут розташовуються як основні збиральні заводи YTO, так і науково-дослідний центр компанії. Збиральні лінії тракторів і спецтехніки YTO зроблені в Швейцарії, Німеччині та США. Велика частина устаткування, на якому працюють підприємства YTO, вироблена за кордоном, що дозволяє компанії забезпечувати стабільно високу якість продукції.

На даний момент виробництво YTO сертифіковане за міжнародними стандартами якості: ISO9000, ISO14000 і ISO18000, а також OECD, CE і CCC. Техніка YTO експортується більш ніж в 100 країн світу, в тому числі в Америку і країни Євросоюзу.

«АГСОЛКО Україна» є одним з основних представників компанії YTO на території України. З питань придбання техніки даного бренду і за консультаціями звертайтеся за телефоном (050) 443-94-73 або електронною поштою office@agsolco.com.