Справжній подарунок до Великодніх свят отримали співробітники одного з сільськогосподарських підприємств у Львівщини. Відтепер в господарстві працюватиме ПЕРШИЙ в області телескопічний навантажувач EVERUN ER2500 – універсальний помічник в різних сферах господарювання!

Ця машина ще й перша в Україні, виконана у новій модифікації – завдяки оновленій покращеній кабіні збільшена обзорність, що значно покращує зручність та безпеку роботи оператора. Крім того, вдосконалені ліхтарі переднього і заднього світла, завдяки чому навантажувач без проблем може працювати в темну пору доби. Партію навантажувачів EVERUN ER2500 в новому дизайні нещодавно вперше поставила компанія АГСОЛКО.

Багатофункціональний телескопічний навантажувач EVERUN ER2500 здатний виконувати широкий спектр завдань в сільському господарстві, будівництві, в комунальній сфері.

Завдяки продуманому і потужному конструктиву телескопічні навантажувачі EVERUN ER2500 мають велику потужність і експлуатаційну витривалість. Всі моделі в стандартній комплектації оснащені швидкознімним механізмом, що дозволяє до мінімуму скоротити час заміни навісного обладнання. А широкий спектр додаткового навісного обладнання, в тому числі і гідромеханічного, дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання.

На нашому YouTube-каналі можна подивитись Відеоогляд навантажувача EVERUN ER2500

З питань замовлення навантажувач EVERUN та іншої спецтехніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефонами (044) 290-76-26, (095) 271-70-15 та електронною поштою office@agsolco.com.