Компанія «АГСОЛКО Україна» запровадила ексклюзивну програму реалізації техніки для сільгоспвиробників «Зерно-Форвард-Гроші». За умовами Програми, великі і маленькі виробники сільськогосподарської продукції отримують можливість купівлі за зустрічними контрактами пропонованих компанією техніки та обладнання, в обмін на зернові та олійні культури.

Програмою «Зерно-Форвард-Гроші» передбачено декілька варіантів – це може бути розрахунок наявною продукцією, або майбутнім врожаєм, за форвардними контрактами. При цьому, розрахунок вартості сільгосппродукції завжди проводиться за вигідними для продавця цінами, вищими за ринкові. Перший внесок, що сплачується грошима, складає від 20% вартості техніки, решта вартості – продукцією в обумовлені контрактом строки.  

Сільгоспвиробники отримують декілька істотних переваг, купляючи техніку за умовами Програми. По-перше, не відволікаються оборотні кошти, необхідні для забезпечення основної діяльності протягом сезону. По-друге, вони мають гарантію реалізації врожаїв в стислі строки та за найвигіднішими цінами. Крім того, покупці отримують необхідну техніку саме в необхідний час, і можуть обирати найкращі для себе моделі, не замислюючись про зайву економію.

На умовах Програми «Зерно-Форвард-Гроші» можна придбати всі види техніки, що реалізує компанія АГСОЛКО, а саме сільгосптехніку (трактори, комбайни, обприскувачі, плуги, сівалки тощо), спецтехніку (навантажувачі, бульдозери, грейдери), вантажні автомобілі. Також на умовах Програми можуть бути укладені контракти на поставку і монтаж складного сільгоспобладнання – зерносушарок, кормопереробних комплексів тощо.

З питань придбання техніки на умовах Програми «Зерно-Форвард-Гроші» звертайтеся до наших регіональних менеджерів та до Департаменту закупки та реалізації сільгосппродукції за телефоном (050) 353 08 71.