Компанія «АГСОЛКО Україна» - ексклюзивний дилер по зерносушаркам компанії Brock (США) в Україні. Спеціалісти компанії на високопрофесійному рівні забезпечують постачання, монтаж та сервісне обслуговування обладнання Brock по всій території країни.

Компанія Brock є одним з двох найбільших в США виробників обладнання для сушіння зерна. Продукція компанії користується великим попитом в усьому світі, так як саме американці є світовими лідерами у виробництві зерносушарок. Більше 60 об’єктів на базі обладнання Brock змонтовано за останні роки і в Україні. Завдяки своїм характеристикам і схвальним відгукам, ці сушарки користуються все більшим попитом аграріїв.

Наразі стаціонарні та мобільні зернові сушарки широко затребувані в сільському господарстві нашої країни, тому що погодні умови не завжди дозволяють якісно висушити зерно в природних умовах. Також дане сільськогосподарське обладнання дозволяє суттєво підвищити ефективність переробки зернових культур і зберегти врожай. І перед господарями виникають запитання – яку сушарку обрати, в чому їх відмінності, якому брендові надати перевагу.

Відповіді на більшість питань, що виникають при виборі зерносушарок, спеціалісти «АГСОЛКО Україна» надають у статті на нашому сайті:

Як обрати зерносушарку? Зерносушарки Brock (США)

 

Отримати відповіді на інші питання, а також консультації щодо замовлення, умов і строків постачання та обслуговування можна за телефоном (095) 271-69-47 або електронною поштою office@agsolco.com.