Компанія «АГСОЛКО Україна» взяла участь у 8-й Міжнародній виставці «Зернові технології», що проходила в Києві 21 – 23 лютого. Виставка, безсумнівно, вже стала однією з найяскравіших виставкових подій року. В ній взяли участь понад 500 компаній, в тому числі близько 150 іноземних. Виставкові площі склали 28 000 кв.м, а кількість професійних відвідувачів, за оцінками організаторів, 20 000.

Експозиція «АГСОЛКО Україна» вирізнялась різноманіттям та викликала зацікавленість відвідувачів виставки. На своєму стенді компанія представила трактори відомого китайського бренду YTO потужністю 80 к.с. та 120 к.с. (моделі YTO X804 та YTO X1204). Трактори YTO набувають все більшої популярності серед споживачів завдяки високій надійності та якості, гарній комплектації при конкурентній ціні та високоякісному сервісу. Всі моделі оснащені великим переліком додаткового оснащення, серед яких кондиціонер з фільтром салону, комфортне сидіння Grammer, компресор з пневмоприводом гальм причепа, посилені гальма тощо, та значно випереджають конкурентів (зокрема трактори МТЗ та ХТЗ) за найважливішими показниками – тяговим зусиллям, запасом крутного моменту, економічністю двигуна (економія на споживанні палива складає 25-30% в порівнянні з аналогами вітчизняного виробництва).

В «АГСОЛКО Україна» техніку можна одразу укомплектувати необхідним навісним або причіпним обладнанням (плугами, сівалками, культиваторами, бороною тощо). На виставці були представлені цікаві зразки такого обладнання - плуг Akpil KM180 та сівалка GASPARDO MTR 8. Але в продуктовій лінійці «АГСОЛКО Україна» є набагато ширший перелік причіпного обладнання– це весь шлейф техніки польського виробника Akpil для грунтообробки, обприскування, внесення мінеральних та органічних добрив тощо. Окремий цікавий напрям – це техніка для картоплярства: картоплесаджалки, картоплекопалки, комбайн для збирання картоплі і овочів.

Техніка відомого європейського бренду GASPARDO, офіційним дилером якого є «АГСОЛКО Україна», також характеризується різноманіттям, але найбільшим попитом користуються сівалки різних видів та ґрунтообробна техніка. Виробники техніки GASPARDO орієнтуються на преміум-сегмент, тому її споживачами переважно є великі та середні сільгосппідприємства.

Великий блок на стенді було присвячено сільськогосподарському обладнанню виробництва відомих світових брендів. Спеціалісти компанії представили зерносушарки Brock, сепаратори та пневмотранспортери зернових культур Kongskilde, жернові млини Engsko.

На виставці «АГСОЛКО Україна» показала також цікаві зразки автомобільної техніки для роботи в агропромисловому комплексі. Передусім, це прем’єра українського ринку –автомобіль JAC N56DC. Він має дворядну кабіну на 6 осіб, з окремими дверима для заднього ряду сидінь. Вантажопідйомність становить близько трьох тон, але завдяки великому запасу міцності, він може перевозити вантажі у 3,5 т і більше. В агропромисловому комплексі JAC N56DC може застосовуватися у посівній кампанії, для перевезень зерна та добрив, доставки рільничих і ремонтних бригад з усім необхідним обладнанням та інструментами та ін.

Представлений самоскид Howo T5G з колісною формулою 6х4 вирізняється простотою й надійністю конструкції. На машині встановлено двигун MAN. Повна маса автомобіля складає 33 т при вантажопідйомності 18 т. Геометрична місткість кузова складає 17 м куб. Можливі різні варіанти кузова: квадратний або напівтрубний розріз, одно- або тристороннє розвантаження, підігрів кузова.

Самоскиди Howo T5G універсальні і застосовуються у різних галузях економіки, зокрема в промисловому та дорожньому будівництві. І в агропромисловому секторі вони придатні для перевезення різної сільгосппродукції. Зокрема, ці машини, на відміну від стандартних зерновозів, можуть перевозити й більш важку продукцію – буряки, різного роду сипучі продукти, тому що мають більш міцний кузов з високоякісної сталі К850, при чому дно має товщину 8 мм, а борти – 6 мм.

Інтересом користувалися і не зовсім типові, але корисні у сільськогосподарській галузі, представлені зразки будівельної технікі - вилковий навантажувач СHL CPQYD 15, новий потужний фронтальний навантажувач CHANGLIN 956GT, універсальний фронтальний навантажувач EVERUN ER 20, який також є новинкою на українському ринку.

З питань замовлення, умов і строків постачання, а також за консультаціями щодо технічних характеристик техніки, звертайтесь до наших регіональних представництв або до спеціалістів центрального офісу за телефонами: (044) 290-76-26, (044) 228-15-51 або електронною поштою office@agsolco.com.