Анонсований проект між Ricardo та YTO Group полягає в розробці з чистого листа дизайну нової родини чотирьох- та шести-циліндрових дизельних двигунів. Новий продукт буде включати самі останні технології покращення горіння палива та зменшення викидів, включаючи надзвичайно успішну фірмову систему Ricardo TVCS, яка забезпечуватиме досягнення найкращої продуктивності та паливної ефективності в класі.

Розроблена з нуля нова лінійка чотирьох- та шестициліндрових двигунів буде встановлюватися на весь модельний ряд тракторів та на іншу спеціальну техніку виробництва YTO. Конструкція базуватиметься на фірмовій технології компанії Ricardo - Twin Vortex Combustion System (TVCS), яка забезпечуватиме відповідність вимогам по викидах в атмосферу на рівні Stage V по стандартах Китаю. Також дана технологія забезпечуватиме високу паливну ефективність.

Даний проект демонструє продовження тривалої співпраці між компаніями і нові двигуни замінять поточний асортимент енергетичних установок, які також були розроблені Ricardo в далекому 1980 році на базі двигунів Perkins.

Повністю новий двигун замінить існуючу серію LR105, продукт, який був розроблений компанією Ricardo ще в 1980-х роках, і який залишається одним з найуспішніших двигунів для сільськогосподарської техніки в Китаї при річному обсязі виробництва понад 100 000 шт. Нову лінійку 4-х та 6-ти циліндрових двигунів заплановано випустити на ринок Китаю на початку 2020-х років, відтоді вони будуть встановлюватися на всю сільськогосподарську техніку (трактори, комбайни) та іншу спеціальну техніку YTO. На додачу до розробки нових двигунів, компанія Ricardo також проведе аудит та технічне переоснащення конструкторських та інженерних підрозділів YTO в Китаї.

"Компанія Ricardo надзвичайно рада, що ми продовжили нашу співпрацю з корпорацією YTO Group стосовно розробки дизайну та впровадження нової лінійки двигунів ", - коментує голова Ricardo Asia Гарі Тан. "Цей новий двигун покликаний забезпечити найкращу в своєму класі продуктивність і рівень споживання палива, досягаючи відповідність вимогам китайських стандартів по викидах в атмосферу на рівні Stage V. Я впевнений, що новий продукт стане гідним спадкоємцем своєму попереднику, який також був розроблений у співпраці з Ricardo і який виявився одним із найуспішніших сільськогосподарських продуктів у Китаї".

За матеріалами www.ricardo.com