Вперше в Україні, на виставці АГРО-2019, офіційний імпортер YTO на території України Компанія АГСОЛКО представить найширший доступний модельний ряд тракторів YTO в різних сегментах потужності, а саме вже відомі на ринку моделі MF504/X804/LX954/X1204, а також новинки - моделі EX1404 та ELG1754.

Починає наш парад перевірений часом трудівник садків та комунальної сфери – модель MF504 потужністю 50кс. Це компактний, простий та надійний трактор, який має один з найвищих на ринку показників тягового зусилля 11,2кН. Завдяки надійному та перевіреному дизелю, реверсивній трансмісії 8х8 та досить потужній навісці, цей трактор є незамінним помічником в господарстві і може робити значно більше ніж від нього очікуєш.

Далі ми маємо «робочу конячку» - модель Х804, яка є визнаною альтернативою тракторам МТЗ 80/82/892. В чому секрет успіху цієї моделі? Виготовлений на вузлах та агрегатах Perkins, FiatAgri, Carraro, цей трактор уособлює європейську надійність кінця 20 століття, коли техніка була проста і виготовлялася з великим запасом міцності і надійності. YTO спадкував ці риси тракторів FIAT AGRI і на сьогоднішній день такі трактори успішно працюють як в спекотній Африці, так і в тропічному кліматі Південної Америки чи в суворих умовах Сибіру, а також користуються заслуженою популярністю у українських фермерів. В своєму класі 1,4 модель Х804 має саму велику вагу з практично ідеальним балансуванням, ефективну трансмісію і, як наслідок, самий великий показник тягового зусилля (26,4кН). Оператору зручно працювати в комфортабельній герметичній кабіні з системою кондиціонування та очистки повітря, тому робота з обприскувачами не спричинить шкоди для здоров’я.

Модель LX954 є найпопулярнішою на українському ринку, завдяки потужному турбованому двигуну в 105кс (ліцензійний Perkins) з низькою витратою палива, ефективній трансмісії FIAT AGRI, потужному балковому мосту Carraro, потужному ВВП (78,3кВт) та навісці вантажопідйомністю до 3 тон. В поєднанні з багатим оснащенням, ці споживчі якості є рушієм успішних продає даної моделі. Багато фермерів, при прийнятті рішення про заміну МТЗ хочуть змінити не лише якісні параметри трактора, але і додати трохи потужності.

Модель Х1204 є представником старшої лінійки тракторів, що оснащуються потужними 6-ти циліндровими атмосферними двигунами в діапазоні потужності 100 - 140кс. Як і інші моделі YTO, Х1204 є одним з найтяжчих в своєму класі (до 6800кг), що в поєднанні з ефективною трансмісією 12х4 забезпечує прекрасні тягові характеристики. Дана модель оснащена потужною навіскою вантажопідйомністю 4500кг з можливістю зовнішнього керування та ефективною гідросистемою продуктивністю 60л/хв, тому Х1204 вже може працювати з більш серйозними навісними та причіпними знаряддями.

Нова модель ЕХ1404 є подальшим розвитком модельного ряду Х1204/Х1304 і відрізняється від попередньої моделі тим, що має більш потужний двигун в 140кс. Також для нової моделі стало доступним нове додаткове обладнання – приміром, Автопілот.

Родзинкою експозиції АГСОЛКО стане новий трактор, який вперше буде представлений на ринках СНД – це модель ELG1754 потужністю 175кс. Даний трактор виготовлений в новому дизайні, який поступово буде використовуватися і для інших моделей бренду. До основних технічних даних можна віднести наступні:

  • потужний та ефективний двигун Євро III з паливною системою CommonRail та з електронним управлінням, з функцією вибору режимів роботи в залежності від потреб оператора чи умов роботи;
  • трактор оснащений багатодисковим зчепленням LUK діаметром 15” з гідропідсилювачем;
  • механічна трансмісія 18х6 дає можливість обирати оптимальний режим руху в залежності від навантаження чи типу робіт;
  • високопродуктивна гідросистема (95л/хв) в поєднанні з потужним ВВП (110кВт) з системою плавного старту та гальмівним демпфером, забезпечує можливість працювати з енергонасиченими та активними агрегатами.
  • пристрій безступеневого регулювання колії задник коліс дозволяє широко застосовувати трактор для обробітку сільськогосподарських культур з різними міжряддями.
  • електросистема трактора має шину CAN 12 В, за допомогою якої можна здійснювати діагностику різного електрообладнання.
  • комфортабельна кабіна трактора має поліпшену оглядовість. Для підвищення комфорту водія, кабіна обладнана системою фільтрації та кондиціонування повітря та системою опалення салону, встановлене сидіння оператора типу Luxury та камера заднього огляду з монітором.

До всієї лінійки тракторів YTO пропонується різний спектр навісного та допоміжного обладнання, яке може значно розширити функціонал: комплекти навігації та Автопілот, фронтальні навантажувачі, передня навіска, тощо – деякі елементи навісного обладнання будуть представлені на нашому стенді.

Окремо відзначимо, що на стенді компанії представлений департамент запчастини, який презентує оригінальні запчастини до тракторів YTO, мастила та оливи та інші витратні матеріали, а також департамент сервісу, силами якого здійснюється гарантійна підтримка та технічне обслуговування техніки.

Будемо раді вас бачити! За більш детальною інформацією звертайтеся до наших регіональних представництв або до менеджерів центрального офісу за телефоном (044) 290-76-26 та за електронною поштою office@agsolco.com.